GLAS OCH KERAMIK / Glas / Spetsglas 9579692
nr 957 9692
Spetsglas
11 del, 1800-tal
Kondition: 2 glas med nagg
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:49:07
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr